Nekilnojamo turto pramonėje dalyvauja labai daug skirtingų veikėjų, tai gali būti nekilnojo turto valdytojai, statybininkai, bankai ir nekilnojamo turto agentūros, tai yra pagrindiniai veikėjai, neskaitant nuomininkų, pirkėjų ir pardavėjų. Dažniausiai sandoriuose dalyvauja nekilnojamo turto brokeriai.

Brokeris Kaune gali atlikti daug skirtingų funkcijų. Vienu metu bus už pardavėją, o kitu metu jau ir pirkėjo pagalbininkas. Brokeriai yra analitikai, konsultantai, derybininkai, rinkodaros specialistais, kartais atlieka vertinimo paslaugas. Šie žmonės dažniausiai dirba kur kas ilgiau, nei įprasti darbuotojai. Dažnas atvejis, kuomet jiems reikia dirbti ne tik darbo dienomis, tačiau ir savaitgaliais.

Iš esmės nekilnojamo turto brokeriai atlieka daug veiksmų už jus. Už šias paslaugas jūs mokate kulkų nekilnojamo turto komisinį. Reikia nepamiršti, kad komisinis yra mokamas tik tuomet, kai sandoris yra užbaigiamas. Tad nenuostabu, kad didžioji dalis brokerių ilgą laiką neišdirba ir tiesiog palieka savo pozicijas. Rinka nuolatos pildosi įvairiais skelbimais, tad ir brokerių paslaugos tampa vis populiaresnės.

Platesnė informacija apie brokerius

Šiomis dienomis nekilnojamų agentūrų skelbimus galite pamatyti tinklaraščiuose, laikraščiuose ar net televizijos laidose. Patyręs brokeris visuomet pataria pardavėjams, ką reikėtų daryti, kad turtas būtų parduodamas kuo greičiau.

Yra ir tokių asmenų, kurie dirba brokerio darbą kaip hobį ir sugeba nuo to užsidirbti.

Nekilnojamo agentūra Kaune sako, kad kiekviename sandoryje reikia būti labai atidžiam, kadangi pardavimų ir pirkimų sutartys yra sudaromos iš didelių sumų. Kiekviena neatidi klaida gali kainuoti labai daug, o galbūt ir prarasite savo pinigus. Jeigu nusamdėte patikimą brokerį, tuomet galite atsipūsti, nes visas sunkiausias darbas bus atliekamas už jus.

Taip pat visuomet rekomenduojama rinktis tik tuos brokerius, kurie dirba visą darbo dieną, o ne kaip pomėgį. Tik dirbdami pilnu etatu įmanoma būti profesionaliu brokeriu.

Kaip išsirinkti tinkamą brokerį?

Norint išsirinkti tikrai gerą brokerį, visuomet siūloma paieškoti internete apie jį atsiliepimų. Taip pat galite pasiskambinti ir pasiklausti kiek sandorių yra įvykdoma per vieną mėnesį. Internete galite rasti NT skelbimų portalų, kurie parodys parduodamų turtų skaičių. Kuo daugiau objektų brokeris pardavinės, tuo didesnė tikimybė bus, kad jis yra tikrai patikimas.

Autorius Redaktorius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *