Prieškambario erdvė dažniausia yra nedidelė, tačiau labai svarbi. Tai patalpa, į kurią patenka visi, atėję į Jūsų namus. Todėl ji tarsi pristato Jūsų namus ir Jus, yra kaip tam tikra įžanga į Jūsų namus. Todėl čia pasirinkti prieškambario baldai ir kiti sprendimai yra labai svarbūs. Prieškambaris turi būti ne tik stilingas, bet ir funkcionalus.

 

Kaip pasirinkti baldus?

Dažniausia prieškambario erdvė yra nedidelė, todėl čia labai svarbu priimti tinkamus apgalvotus sprendimus. Svarbiausias patarimas – neapkrauti prieškambario. Rinkitės tik tiek baldų, kiek Jums reikia. Nepamirškite, kokia yra prieškambario funkcija. Čia dažniausiai nusiauname arba apsiauname batus, rengiamės, todėl didžiausias dėmesys turėtų būti skiriamas patogiam batų ir drabužių laikymui.

 

Rinkitės tokius baldus, kurie geriausiai tinka Jūsų dydžio prieškambariui. Atkreipkite dėmesį į medžiagas ir spalvas. Prieškambaris turi derėti prie viso namų interjero ir papildyti jį. Jeigu namuose vyrauja klasikinis interjeras, tuomet ir prieškambario baldai turėtų būti tokie. Tiks klasikiniai baldai su įvairiais raižiniais, ornamentais. O jeigu namuose skandinaviško stiliaus interjeras, koridoriuje rinkitės panašaus stiliaus baldus, kuriančius patogios ir jaukios erdvės įvaizdį.

 

Kartais nestandartiniai prieškambariai reikalauja nestandartinių sprendimų, kurių nepavyksta rasti baldų parduotuvėje. Tuomet gali praversti nestandartinių baldų gamyba. Užsakė baldus individualiai, galite juos idealiai pritaikyti prie savo prieškambario išmatavimų.

 

Kokie baldai turėtų būti prieškambaryje?

Jūsų prieškambaris turėtų būti apstatytas taip, kad jame galėtumėte patogiai apsirengti, nereikėtų ilgai ieškoti daiktų. Tad jie turi būti patogiai sudėti ir lengvai pasiekiami. Nors kiekvienas prieškambaris yra skirtingas, tam tikri prieškambario baldai yra populiarūs ir pasirenkami itin dažnai.

  • Sieninės spintos. Tai svarbiausias baldas prieškambaryje, nes jame galima pakabinti visus drabužius, laikyti ten sezoninius drabužius, tokius kaip šalikus, kepures. Toks sprendimas leidžia išlaikyti prieškambaryje daugiau tvarkos.
  • Prieškambario staleliai, konsolės. Puikus pasirinkimas, jeigu ieškote nedidelio stalelio raktų lėkštei pasidėti, o gal norite papuošti jį žavia vaza. Prieškambario staliukai turi būti nedideli ir elegantiški, neužimti daug vietos.
  • Batų dėžės. Kaip ir spinta, dėžė batams yra labai svarbi prieškambaryje. Ji taip pat padeda išlaikyti tvarką, nes batai nesimėtys prieškambario erdvėje.
  • Kabyklos. Prieškambario baldai labai svarbūs, tačiau šioje erdvėje svarbūs ir kiti elementai. Pavyzdžiui, įvairios kabyklos taip pat yra labai populiarios ir dažnai perkamos prieškambariams.

 

 

Autorius rasytojas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *