Pirkti ar nuomotis baidarę?

Pirkti ar nuomotis baidarę?

Kelis kartus pabandėte plaukti baidare ir jums šis užsiėmimas be galo patiko? Dabar svarstote, ar verta įsigyti savo baidarę ar ir toliau rinktis nuomos paslaugą? Svarbu paminėti, kad baidarių nuoma – tai puiki paslauga, jeigu plaukti ketinate tik retkarčiais. Jei plaukti labai mėgstate, bet su baidare išplaukiate vos kelis kartus per sezoną, tuomet nuoma būtų tikrai geresnis pasirinkimas, nei baidarės pirkimas. Kitu atveju galite ir nusipirkti nuosavą baidarę.

Kokius privalumus suteikia baidarių nuomos paslauga?

  •         Baidarės kainuoja nepigiai, todėl, norint įsigyti tikrai gerą, reikėtų ilgokai pataupyti. Baidarių nuoma neįpareigoja vienu kartu sumokėti daug pinigų.
  •         Kitas svarbus privalumas, kurį jums gali pasiūlyti baidarių nuomos paslauga – tai iš anksto sudaryti ir pasiūlyti jums tinkamiausi baidarių maršrutai. Tai ypač naudinga, jei gerai nepažįstate šalia esančių upių ar kitų vandens telkinių. Nuomos punktuose dirbantys darbuotojai visada suteikia daug naudingų patarimų ir pasiūlo, kokį maršrutą dažniausiai renkasi kiti žmonės. Baidarių maršrutai gali būti labai skirtingi – viskas priklauso nuo to, kurioje vietoje nuomositės baidares. Jei turite specialius laikiklius ant automobilio, atstumas nebėra kliūtis ir galite baidarę nusivežti, kur tik norite.
  •         Dar vienas puikus privalumas, kurį gali pasiūlyti baidarių nuoma – tai patogumas. Jei gyvenate bute ir neturite garažo, nereikia rūpintis dėl baidarės sandėliavimo. Tikrai ne kiekvienas turi pakankamai vietos, kur laikyti baidares. Taip pat, net, jei ir turite garažą, baidarė užimtų nemažai vietos, todėl nuomos paslauga suteikia didelį patogumą ir nereikia galvoti, kur ją laikyti. Baidarių nuomos paslauga patogi dar ir tuo, kad gali pristatyti baidares jums ten, kur reikia. Taigi nereikia galvoti ir apie transportavimo problemas.

Kokių privalumų teikia baidarės pirkimas?

  •         Pirkdami nuosavą baidarę, jūs patys pasirenkate, kokio kokybės ir dydžio jos norite. Išbandykite kuo daugiau baidarių ir tik tada nuspręskite, kokią pirkti, nes tai ilgalaikis pirkinys, į kurį tikrai verta investuoti. Taip pat apsvarstykite ir galimybę įsigyti naudotą, bet labai geros būklės, baidarę.

Kitas svarbus privalumas, kurį suteikia baidarės pirkimas – tai nepamatuojama laisvė plaukti kur tik norite ir kada norite. Galite plaukti ne piko metu ir ne savaitgaliais, kada populiariausios vietovės paprastai būna gausiai užpildytos kitų žmonių

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *