Vestuvių pasiruošimo etape reikia pasirūpinti daugybe įvairių klausimų. Tačiau vienas svarbiausių – vestuviniai žiedai. Žiedų paieškai gali tekti skirti nemažai laiko, nes šiandien jų pasirinkimas yra labai platus. Tačiau iki šių dienų vis dar populiarūs klasikiniai vestuviniai žiedai. Kokie ir kodėl juos renkasi tiek daug porų?

Kokie yra klasikiniai žiedai?

Klasikiniai žiedai yra labai dažnas jaunavedžių pasirinkimas. Tačiau, šiandien, kai žiedų pasiūla tokia didelė, ne kiekvienas žino, kas iš tiesų yra tokie žiedai.

  • Tipas. Klasikiniai žiedai dažniausiai yra atpažįstami iš savo išvaizdos. Tai apvalūs žiedai, kurie įprastai yra gana siauri, tačiau šiandien prie klasikinių žiedų priskiriami ir platesni jų variantai. Dažniausiai šie žiedai yra su komforto zona viduje, tad gali atrodyti ir kiek storesni. Klasikinių žiedų skiriamasis bruožas – tai lygaus paviršiaus žiedai.
  • Metalas. Šiandien nebėra labai griežtų taisyklių, kokie turi būti vestuviniai žiedai, tačiau jeigu norite rinktis klasiką, reikia žinoti, kad dažniausiai klasikiniai vestuviniai žiedai gaminami iš aukso. Anksčiau būdavo įprasta vestuviniams žiedams rinktis tik geltoną auksą, tačiau šiandien klasikinius žiedus gamina juvelyrai ir iš balto aukso ar netgi platinos.
  • Papuošimai. Labai dažnas klausimas, ar klasikiniai žiedai vestuvėms gali būti su papuošimais ar deimantais. Dažniausiai atsakymas yra ne. Tačiau kai kuriuose salonuose prie klasikinių žiedų priskiriami ir tie žiedai, kurių storis per visą žiedo apimtį yra vienodas, tačiau žiedas gali būti puoštas vienu ar keliais brangakmeniais. Nors įprastai deimantais puošti žiedai seniau buvo laikomi jubiliejiniais, o klasikiniai – be jokių papuošimų.

Kokie klasikinių žiedų privalumai?

  • Dera prie visko. Klasikinius vestuvinius žiedus renkasi žmonės, kurie mėgsta universalumą ir praktiškumą. Tokie žiedai yra labai patogus pasirinkimas, nes jie dera prie visko. Vestuviniai žiedai nešiojami kasdien, o būtent klasikinis vestuvinis žiedas puikiai atrodys prie visokios aprangos ir lengvai bus derinamas prie skirtingų papuošalų.
  • Patogūs nešioti. Modernūs, išskirtinių formų papuošalai nėra tokie patogūs. Jie gali kažkur užsikabinti, trinti. Tuo tarpu klasikiniai vestuviniai žiedai yra labai patogūs, su jais galima dirbti, miegoti ir jie netrukdo. Be to, šiandien vis dažniau pasirenkami žiedai su komfortu, kuriuos nešioti yra dar patogiau.
  • Nesunku atnaujinti. Vestuvinius žiedus sutuoktiniai nešioja visą gyvenimą ir dažnas žiedo nenusiima niekada. Todėl natūralu, kad su laiku žiedai apsitrina, juos reikia atnaujinti. Būtent klasikinius žiedus atnaujinti yra daug paprasčiau, o po atnaujinimo jie atrodys vėl kaip nauji.

Autorius rasytojas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *