Miestas, kuriame vyksta statybos yra gyvas. Jame “verda” gyvenimas. Kuriasi naujos įmonės, didėja investicijos, atvyksta gyventi jaunos šeimos, gerėja gyvenimo kokybė bei kyla žmonių laimės indeksas. Visi, tiek seni, tiek ir naujai atvykę miesto gyventojai turi kažkur gyventi. Vieni jų sklaido nekilnojamo turto skelbimus norėdami surasti ir išsinuomoti būstą, o kiti ieško, kur ir kokie butai yra parduodami, nes nori įsigyti savo nuosavą būstą, kad netektų veltui mokėti nuomos mokesčio kam nors kitam ir laikui bėgant nesitikėti iš to jokios grąžos. Juk mokant banko paskolą po kelerių ar keliasdešimties metų paskolą išsimokėsite ir butas bus Jūsų nuosavybė, o tuo tarpu kai kiekvieną mėnesį nuomos mokestį pervedate nuomotojui, pinigai tampa lyg veltui išleisti. Visada norint sutaupyti ar tikslingai investuoti reikia apsvartyti visus galimus variantus bei įkainius. Dažniausiai pirkti savo butą bus vis tiek labiau verta.

 

Nusprendus, kad butas Jums ar Jūsų šeimai yra reikalingas, tenka nemažai laiko praleisti sklaidant nekilnojamo turto skelbimus bei varstant agentūrų duris. Vieniems pasiseka labiau ir butą nusiperka per palyginus trumpą laiką, o kiti ilgai ilgai ieško, galiausiai supranta, kad svajonių būstas dar nepastatytas arba jam įsigyti vis nepakanka lėšų ir tenka pirkti tai, kas yra ir už tiek, kiek yra prašoma.

 

 

Nors nauji butai Vilniuje kainuoja ir didžiules pinigų sumas, bet ilgalaikėje perspektyvoje investuoti pinigai atsipirks. Turėdami savo būstą galėsite nuomai prieš tai skirtus pinigus panaudoti paskolos padengimui, drąsiai jaustis namuose ir pasikabinti norimas užuolaidas, bet kur sienoje įkalti vinuką ir pasikabinti paveikslą ar kitą meno kūrinį, dažyti sienas norima spalva bei įsigyti tokią buitinę techniką, kuri tenkins Jūsų poreikius. Nauji butai Vilniuje projektuojami patogiam miestiečio gyvenimui. Jaukus įrengimas bei erdvių išdėstymas dažnai nulemia, kaip jausitės savame būste. Dizaineris parinks tinkamas spalvas ir erdvė vizualiai galės išsiplėsti arba suprojektuoti moduliniai baldai bus patogūs bei funkcionalūs ilgalaikiam naudojimui. Namo aplinka bei vaizdas pro langus taip pat svarbus, tad nepamirškite skirti dėmesio ir šioms detalėms.

 

 

Autorius Redaktorius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *