LT EN RU
Kompleksas turkiška garų pirtelė ir JACUZZI

Garai stimuliuoja odos sluoksnius, normalizuoja riebinės liaukos darbą, gerina odos elastingumą ir tonusą, atsistato vandens balansą, atjaunina odą. Kūnas pagreitina jame vykstančius biocheminius procesus, geriau dirba prakaito liaukos, garų saunos dėka iš organizmo pašalinami toksinai. Garų sauna treniruoja širdies kraujagyslių sistemą, aktyvina medžiagų apykaitą, degina kalorijas.
Ekstremalių pojūčių mėgėjai išėję iš pirtelės gali atsigaivinti ledinio vandens gūsiu, pliūptelėjusiu iš medinio kibiro.


 
Unikalus JACUZZI (mini baseinas)

Galingos vandens srovės masažas visam kūnui. Purkštukai nukreipti į tas kūno vietas, kurias ir reikia masažuoti. Srovės masažuoja kūną ir verčia greičiau cirkuliuoti kraują, gerėja smegenų kraujotaka, stiprinama nervų sistema, stabdomas celiulitas.
Srovės galingumas prilygsta jūros bangos kritimui iš 1.5 metro.


Infrasauna

Infraraudonieji spinduliai, prasiskverbia į kūną, sušildo audinius, organus, raumenis, kaulus ir sąnarius, pagreitina kraujo apytaką. Pašalinamos mirusios ląstelės, oda tampa lygi, stangri ir elastinga. Gausiai išsiskiriant prakaitui atsidaro net ir tos poros, kurios nefunkcionuoja jau daugelį metų. Pagražėja veido spalva, išsilygina raukšlės, oda atjaunėja. Dėl kraujagyslių ir limfagyslių išsiplėtimo vyksta poodinių celiulito sankaupų „išstūmimas", todėl infraraudonųjų spindulių kabina puiki bet kokios anticeliulitinės programos papildoma priemonė.
Pusvalandžio trukmės seanso metu sudeginama nuo 900 iki 2400 kalorijų, o tai galima palyginti su nubėgtais 10-15 km.